Lukujärjestys 20-21
Seinäjoki

Glow Dance, Seuralantie 25, 60220 Seinäjoki

MAANANTAI    

10:00 - 10:45   

15:15 - 15:45       

15:45 - 16:30     

16:30 - 17:30     

17:30 - 18:15     

 

18:15 - 19:00      

19:00 - 20:00 

 

20:00 - 21:15     

Näihin ryhmiin haku erikseen

(kts. esiintyvät valmennusryhmät välilehdeltä lisätiedot)

BabyBallet 4-12 kk (KK)

MiniBaletti  3-4 v

Lastentanssi 6-7v 

Glow Juniors (valmennusryhmä) *

Barre (KK)  

Kehonhuolto (KK) 

Street Fusion +13v  (avoin)

Akrobatia +15v  (avoin)

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Meiju

Aisha/Saga

OPETTAJA

SYYSLUKUKAUSI 2020

 

Ensimmäinen opetuspäivä          10.8.

Syysloma                                      12.-18.10.

Opetusta ei ole                             31.10.

Viimeinen opetuspäivä                 9.12.

KEVÄTLUKUKAUSI 2021

 

Ensimmäinen opetuspäivä          Pe 8.1.

Ystäväviikko                                  8.-14.2.

Talviloma                                      1.-7.3.

Pääsiäisloma                                2.–5.4.

Opetusta ei ole                              1.5.

Viimeinen opetuspäivä                 10.5

Näytöskenraali + näytös               Vkolla 19

Kurikka/Jalasjärvi

Kuntokeskus Kroppani, Laurintie 2, 61300 Kurikka

(käynti talon takaa keilahallin ovesta)

TIISTAI             

16:00 - 17:00     

 

17:00 - 18:15

 

18:15 - 19:30

Miniakro 6-7v 

Akrobatia 8-11v  (alkeet)

Akrobatia/Tanssiakro 10-15v (jatko)

Marjut/Saga

Marjut/Saga

Marjut/Saga

TIISTAI         

16:00 - 16:45   

16:45 - 17:45    

17:45 - 18:45  

18:45 - 20:00   

20:00 - 21:00   

Lastentanssi 3-6v

ShowKids 7-9v   (alkeet)

Lyrical Jazz +10v  (alk.jatk.)

Lyrical Jazz +12v  (jatk.)

Dance Fusion +25v (KK)  (alkeet)

OPETTAJA

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

KESKIVIIKKO      

15:45 - 16:15        

16:15 - 17:00 

     

17:00 - 17:45    

18:00 - 19:00       

19:00 - 20:00

 

20:00 - 21:00      

Tanssiminit 3-4v 

Lastentanssi 5-6v 

Vanhempi-taapero 2-5v

Latin (alkeet)

Latin Fusion + 15v  (alk.jatko/jatko)

Commercial + 15v  (avoin)

Inka

Inka

Inka

Aisha

Aisha

Aisha

TORSTAI            

16:00 - 17:00

 

17:00 - 17:45 

17:45 - 18:45

 

18:45 - 19:45 

19:45 - 21:00 

Street  8-11v  (alkeet)

 

Prinsessa Baletti 5-6v

ShowKids 6-8v  (alkeet)

Showjazz 9-12v  (alkeet)

Lyricaljazz + 13v  (alkeet)

Inka

Aili

Aili

Aili

Aili

LAUANTAI          

10:15 - 11:00       

11:00 - 11:30        

11:30 - 12:45

 

12:45 - 14:00       

14:00 - 16:00

Perheakro 5-8v 

 

Vapaavuoro

 

Akrobatia 11-15v  (alkeet)

 

Showakrobatia + 12v   (jatko)

Vapaavuoro

Saga

Saga

Saga

SUNNUNTAI      

11:00 - 12:00 

12:00 - 13:00 

      

13:00 - 14:00

   

 

Näihin ryhmiin haku erikseen

(kts. esiintyvät valmennusryhmät sivulta lisätiedot)

Esiintyväryhmä (aik.) 1 *

Esiintyväryhmä (aik.) 2 *

Esiintyväryhmä (aik.) 3 *

Aisha

Aisha

Aisha 

Pidätämme oikeudet opettajamuutoksiin.

Seuraa

  • Facebook - White Circle

​© 2018 by Glow Dance. Proudly created with Wix.com