Lukujärjestys 20-21

 PIENET LAPSET  alle 7v 

 LAPSET  8-12v 

 NUORET/AIKUISET  + 13v

 AIKUISET   +25v 

 KISA- JA ESIINTYMISVALMENNUSRYHMÄT  Näihin ryhmiin haku erikseen (kts. esiintyvät valmennusryhmät välilehdeltä lisätiedot)

Seinäjoki

Piirin Verstas -rakennus

Seuralantie 25, 60220 Seinäjoki

 LatinKids (alkeet) 

 

 MiniBaletti 3-4v 

 Barre (KK)  (KK) 

 Lastentanssi 5-7v 

 EK 1 

 StreetFusion (nuoret/aikuiset)  (KK) 

 Heels  (KK) 

MAANANTAI    

 

 15:30- 16:15 

 16:15 - 16:45   

 16:45 - 17:30 

 17:30 - 18:15       

 18:15 - 19:00     

 19:00 - 20:0    

 20:00 - 21:00      

Näihin ryhmiin haku erikseen

(kts. esiintyvät valmennusryhmät välilehdeltä lisätiedot)

OPETTAJA

Aisha 

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Meiju

Aura

KEVÄTLUKUKAUSI 2021

 

Ensimmäinen opetuspäivä          Ma 11.1.

Ystäväviikko                                  8.-14.2.

Talviloma                                      1.-7.3.

Pääsiäisloma                                2.–5.4.

Opetusta ei ole                              1.5.

Viimeinen opetuspäivä                 10.5

Näytöskenraali + näytös               Vkolla 19

Kurikka/Jalasjärvi

Kuntokeskus Kroppani, Laurintie 2, 61300 Kurikka

(käynti talon takaa keilahallin ovesta)

TIISTAI         

   

 16:45 - 18:00

 

 18:00 - 19:15

 19:15 - 20:30

 20:30 - 21:15

 Akrobatia  (alkeet) 

 Akrobatia/Tanssiakro  (jatko) 

 Akrobatia  (KK) 

 Dance Fusion +25v (avoin)  (KK) 

Marjut

Marjut

Marjut

Aisha

TIISTAI         

 15:30 - 16:15   

 16:15 - 17:00    

 17:00 - 18:00  

 18:00 - 19:00   

 19:00 - 20:00

 

 20:00 - 21:00   

 Street  (alkeet) 

 Lastentanssi 3-6v 

 

 ShowKids  (alkeet) 

 Lyrical Jazz  (alkeet) 

 Lyrical Jazz  (jatko) 

 Dance Fusion +25v (avoin)  (KK) 

OPETTAJA

Inka

Inka

Laura

Laura

Laura

Laura

KESKIVIIKKO      

 16:00 - 16:45     

 16:45 - 17:15

   

 17:15 - 18:00    

 18:00 - 19:00    

 19:00 - 20:00

 20:00 - 21:00    

 Lastentanssi 4-5v

 

 Tanssiminit 3-4v 

 Vanhempi-taapero 1-4v  (KK)

 Latin (alkeet) (KK)

 Latin Fusion  (alk.jatko/jatko)  (KK)

 Commercial  (avoin)  (KK)

Inka

Inka

Inka

Aisha

Aisha

Aisha

TORSTAI            

 15:30 - 16:15

 16:15 - 17:15

 17:15 - 18:00 

 18:00 - 19:00

 

 19:00 - 20:00

 20:00 - 21:00 

 Baletti 9-12v (alkeet) 

 Street  (alkeet) 

 Prinsessa Baletti 5-6v 

 ShowKids 6-8v  (alkeet) 

 Showjazz  (alkeet)  

 Nykytanssi (avoin)  (KK)

Laura

Inka

Laura

Laura

Laura

Laura

SUNNUNTAI        

 09:30 - 10:15

 10:15 - 11:00 

 11:00 - 12:00 

 12:00 - 13:00 

 

 13:00 - 14:00 

 14:00 - 15:00

 Baby Latin 2-12kk  (KK) 

 Perheakro 5-8v  (KK) 

 EK 2 

 EK 3 

 EK 4 

 EK 5 

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Aisha

Näihin ryhmiin haku erikseen

(kts. esiintyvät valmennusryhmät sivulta lisätiedot.

Pidätämme oikeudet opettajamuutoksiin.

Seuraa

  • Facebook - White Circle

​© 2018 by Glow Dance. Proudly created with Wix.com